Plastry z jonami srebra AQUACEL Ag -bezpłatne

Moderator: Moderatorzy

Plastry z jonami srebra AQUACEL Ag -bezpłatne

Postprzez max » Śr, 25 kwi 2012, 21:38

Plastry na odleżyny AQUACEL-AG10x10 i 15x15 ...Refundowane od połowy lutego.Prosić doktorka o wypisanie recepty z literką B na recepcie,czyli bezpłatnie ale jest ryczałt 2 zł od sztuki ,czyli taniocha a naprawdę leczą rany POLECAM rewelka .Kiedyś były 100% i 10 szt kosztowało około 250 zł .Przeczytać ulotkę jak stosować !!!
Ostatnio edytowano Pn, 30 kwi 2012, 19:35 przez max, łącznie edytowano 1 raz
max
gawędziarz

Re: Plastry z jionami srebra AQUACEL Ag -bezpłatne

Postprzez agusia » Pn, 30 kwi 2012, 16:36

max napisał(a):bezpłatnie ale jest ryczałt 2 zł od sztuki

No więc bezpłatnie czy po 2 zł za sztukę???
Chodziak C4-C5-C6
agusia
cenzor

Re: Plastry z jionami srebra AQUACEL Ag -bezpłatne

Postprzez max » Pn, 30 kwi 2012, 19:33

No niby lekarz ,zapisuje te plastry na recepcie z literką B ,a mimo wszystko w aptece naliczają sobie 2 zł z groszami za jeden plaster .Dlaczego tak jest hm...po prostu nasz kochany kraj i system ,tu wszystko jest na opak .Ale uważam że chyba dać jest lepiej 2 zł niż 22 lub więcej za jedną sztukę .Są dobre te opatrunki zwłaszcza gdzie odleżyna jest zainfekowana bakteriami .
max
gawędziarz

Re: Plastry z jonami srebra AQUACEL Ag -bezpłatne

Postprzez sunniva » Śr, 19 cze 2013, 11:55

A ja z uporem maniaka polecam wam na odleżyny Lampe BIOPTRONa . Naświetlajcie po kilka godzin . Nie obawiajcie się ,że wam zaszkodzi. Jest to światło zimne spolaryzowane. Sam tak zagoiłem kilka odleżyn ,ponieważ jestem niepełosprawny-wózek wiem o czym pisze.
Our fantastic offers for free Pass4sure study guides prepare you well for the final exam with great success.For more information visit our RIVERBED website and University of California, San Francisco main page also on wikipedia best wishes
sunniva
niemowa

Powrót do Odleżyny